Móra Ferenc tankerületi olvasásverseny

A Szegedi Gregor József Általános Iskolában március 7-én és március 8-án 24. alkalommal rendezték meg a tankerületi Móra Ferenc olvasásversenyt.

A negyedikesek között Kiss Alíz Réka (felkészítője Kardosné Volford Klára) 3., Homolya Zsombor (felkészítője: Madarász Ottó) 4. helyezést ért el.

Az ötödikesek közül Szalóky Mercédesz Lara (felkészítője: Viplakné Pásti Mária) 3.,

Süli Ádám (felkészítője: Huszár Judit) 5. helyen végzett.

GRATULÁLUNK a gyerekeknek, és az őket felkészítő kollégáknak!

Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe.

Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe.   Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe.

Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe. Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe. Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe. Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe.

Fotó: szegedma.hu és a szülők