KÖRZETI MEZEI FUTÓVERSENY

A körzeti mezei futóversenyen a Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola 30 tanulója vett részt. Egyéniben arany érmet hozhatott el Keceli-Mészáros Renáta, Csengeri Botond és Fülöp Roland, míg Dóda Hajnal és Keceli-Mészáros Mátyás egy-egy bronzéremmel gazdagodott. Csapatban is eredményesen szerepelt az iskola, ugyanis a IV. korcsoportos lányok (Dóda Hajnal, Ferling Zsanett, Bűn Zsóka, Halász Tímea, Doszpod Alexandra) és fiúk csapata (Fülöp Roland, Keceli-Mészáros Mátyás, Trója Gábor, Csengeri Hunor) is aranyérmet szerzett. A III. korcsoportos fiúknak (Ötvös Márk, Szabó Gergő, Lippai Dávid, Lenghel Krisztofer, Juszku Zsombor) pedig a bronzérmet sikerült megkaparintaniuk. Az első helyezést elért tanulók részt vesznek a megyei döntőben Szegeden.

GRATULÁLUNK A GYEREKEKNEK ÉS FELKÉSZÍTŐIKNEK!

Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe. További képek