Zsibongó - február

Programjainkból:

 • ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTTAK A DOMASZÉKI DIÁKOK A MELEG ISTVÁN KÉMIAVERSENYEN!
  2018. január 13-án rendezték a Meleg István Kémiaverseny középdöntőjét a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumban. Résztvevő tanulóink: Dobó Anna 7.a, Hegedűs Dorka 7.b, Kun-Péter Édua 7.a, Dóda Hajnal 8.a és Telegdi Csongor 8.b osztályos tanulók. Országos döntőbe jutott: Hegedűs Dorka és Telegdi Csongor!
  Felkészítő tanáruk Ferlingné Dósa Anett. Gratulálunk!
 • Január 13-án két néptáncos diákunk: Szűcs Patrícia és Fülöp Roland - Kispéter Éva néptánc pedagógussal részt vett Kecskeméten, a szóló néptáncosok felkészítésén. A programot az Örökség Gyermek Népművészeti Egyesület szervezte.
 • Január 18-án alsósaink bábszínházban voltak. A program szervezője: Fehér Erika.
 • Január 27-én szombaton a domaszéki általános iskola tanulói részt vettek a diákolimpiai grundbirkózó országos elődöntőn. A verseny Orosházán került megrendezésre, ahol Csongrád és Békés megye iskolái mérték össze erejüket. Iskolánk fiú csapata az előkelő negyedik helyen végzett. A lányok csapata pedig minden ellenfelét felülmúlva végzett az első helyen, ezáltal kiharcolva a jogot, hogy részt vegyen az országos diákolimpiai döntőn, ahol Magyarország legjobb csapatai között mutathatják, meg mit tudnak.
  Lány csapat tagjai:Bakos Petra, Császár Barbara, Szörényi Emma, Pelyva Renáta, Gárgyán Zsóka, Lakatos Barbara, Dobó Pálma, Dobó Gréta, Négyökrű Nóra;
  Fiú csapat tagjai:Kiss Ádám, Baracsi Gergő, Papp Endre, Kiss Balázs, Török Marco, Papp András, Király István Manó.
  Felkészítő tanáruk Nagy Hevesi Ákos. Gratulálunk!

Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fényképe.

 

Következő programjaink:

Február 13-án 16.30-tól: Iskolába csalogató programsorozat 1. alkalom. Várjuk szeretettel az érdeklődő nagycsoportos óvodásokat szüleikkel együtt!

 • Február 15.: Bábszínház
 • Február 16.: Zrínyi Matematika Verseny
 • Február 23.: Iskolai farsang
 • Február 23.: Tisza-vetélkedő
 • Február 28.: Színházlátogatás