Programterv 2017/2018. tanév


DOMASZÉKI-RÖSZKE BÁLINT SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
PROGRAMTERVE 2017/2018 tanévre 

szeptember

október

november

december

január

február

március

április

május

június

 

2017. augusztus 28.

 

Pótvizsgáztatás 800

2017. szeptember 01.

Ünnepélyes tanévnyitó 800
Első tanítási nap

Szülői értekezlet 1. osztályosoknak 1630

2017. szeptember 05.

Szülői értekezlet 2-5-7. osztály 1700

2017. szeptember 07.

Szülői értekezlet - "Határtalanul" 7.a és 7.b osztály

2017. szeptember 12.

Szülői értekezlet 3-4-6-8. osztály 1700

2017. szeptember 18. "Határtalanul" - pályázati program indítása
Felkészítő órák 7. osztályok

2017. szeptember 21.

Ovinap – műsor
Résztvevő: 2. osztályok+néptánc

2017. szeptember 28.

Nemzetközi Diák Sportnap 1100

Napközis délutáni témanap

2017. szeptember 29. Nevelési értekezlet
Tanítás nélküli munkanap
2017. szeptember 29-31. Majorette verseny - Ausztria

2017. október 03-07.

"Határtalanul" - 7. osztályosok erdélyi utazása

2017. október 05.

Október 06-i megemlékezés 1. órában – stúdióból (5.a osztály)

Bábszínház

2017. október 06. "SZERETED" - Tudományos kalandtúra
4. és 8.osztályból 4-4 fő

2017. október 17.

Papírgyűjtés

2017. október 20.

"Határtalanul" témanap 2-3. órában
1. óra megtartva

Október 23-i megemlékezés - 1100 Sportcsarnok

utána koszorúzás a Köztársaság téren
6. óra elmarad

2017. október 26.

Bálint Sándor Napokra rajzverseny meghirdetése

2017. október 27.

Napközis témadélután

"Halloween Party" -angol-német délután 1400

2017. október 30 –
              november 3.

Őszi szünet

 2017. november  BS Napok rajzpályázat leadási határidő

2017. november 11.

Domaszéki Néptánc Találkozó

2017. november 16-17. Pályaválasztási Börze 8. osztályosoknak
2017. november 23.

Bálint Sándor Nap - téma: A másság

Kazinczy Szépkiejtési Verseny

Tanítás nélküli munkanap

Délután - Napközis témanap - játékok

2017. november 24. Adventi kézműves délután szülőknek
2017. november 28. Természettudományos Kavalkád - AGORA

2017. november 27.

Adventi gyertyagyújtás 745-kor az alsó folyosón

2017. november 30. Verses mesemondó verseny - tankerületi 1400

2017. december 04.

 

Adventi gyertyagyújtás 745-kor az alsó folyosón

2017. december 06.

Mikulás - alsósoknak közös mozilátogatás
Első 3 óra megtartva

2017. december 08.

Mikulás felső tagozat - osztályonként

2017. december 09. III. International Dance Open - Domaszék
Nemzetközi táncverseny

2017. december 11.

Adventi gyertyagyújtás 745-kor az alsó folyosón

Adventi délután "németesek" 1400

2017. december 12. Szülői értekezlet 1700

2017. december 15.
 

Karácsonyi Hangverseny - Szent Kereszt Templom 1530 óra
Művészeti iskola műsora

2017. december 16.

Karácsonyi teadélután „angolosoknak” 1400

2017. december 18. Adventi gyertyagyújtás 745-kor az alsó folyosón
2017. december 20. Teadélután "angolosok"

2017. december 21.

Karácsonyi Ünnepség – első három óra megtartva
Napközi 1330-ig (kisbusz indul 1330)

2017. december 22. Tanítás nélküli munkanap

2017. december 23-
     2018. január 02.

 

Téli szünet

2018. január 03.

Első tanítási nap

2018. január 09.

Alsós szülői értekezletek 1700

2018. január 18. Bábszínház

2018. január 21.

Írásbeli felvételi 8. osztály

2018. január 22. Magyar Kultúra Napja - házi versmondó verseny

2018. január 26.

Első félév vége
Félévi osztályozó értekezlet
Rövidített órák, napközi nincs

2018. február 02.

Félévi értesítő kiosztása

2018. február 06.

Félévzáró értekezlet 1400
Összevont napközi

2018. február 10.

KARNEBÁL (Szülők – Nevelők Bálja)

2018. február 13.

Iskolába csalogató I. 1630

2018. február 15. Bábszínház
2018. február 16. Zrínyi Matematika Verseny

2018. február 24.

Farsang - jelmezes felvonulás- rövidített órák
Alsó – felső tagozat 1300 -1700
Kisbusz 1700 indul
DISCO felső tagozatnak 1900 óráig

2018. március 05-09.

Pénzügyi Hét - alsó tagozat

2018. március 10. Áthelyezett munkanap - március 16. helyett
Börze - cserebere
5 tanítási óra lesz megtartva
2018. március 13.  Suliba-csalogató II. 1630

2018. március 14.

Március 15-i ünnepség  – 1100  Sportcsarnok
utána koszorúzás a Köztársaság téren

2018. március 22.

Angol szépkiejtési verseny –házi verseny

2018. március 23.

Tavaszi kézműves délután szülőknek és gyerekeknek

2018. március 28.

Mozilátogatás - napközi

2018. március 29-
          április 03.

Tavaszi szünet

2018. április 09-13.

Digitális Témahét - "Az internet nem felejt"

2018. április 11. Költészet Napja - maratoni versmondás

2018. április

Első osztályosok beíratása

2018. április 17.

Papírgyűjtés

2018. április 21. Áthelyezett munkanap - április 30. helyett
Házi koncert
Első 3 óra lesz megtartva

2018. április 24.

Szülői értekezlet 1700
Fogadóóra 1600

2018. április 26.


Bábszínház

2018. április 27.

Föld Napja - napközis témanap

2018. május 09.

„Idegen Nyelvi Szövegértési Verseny” – házi verseny

2018. május 16.

Idegen nyelvi mérés 6. és 8. osztálynak

2018. május 23.

Kompetenciamérés 6. és 8. osztályoknak

2018. május 25.

Napközis témanap - szegedi séta

2018. május 28.

Gyermeknap - Budapesti kirándulás
Tanítás nélküli munkanap

2018. június 04.

Nemzeti Összetartozás Napja

2018. június 05. Tanévzáró Hangverseny – művészeti iskola 1700

2018. június 07.

Évzáró Táncgála 1700

2018. június 08.

Osztályozó értekezlet 1300 - 8. osztályosoknak

2018. június 13-14.

Osztálykirándulások

2018. június 15.

Utolsó tanítási nap
Teremrendezések - Ballagási főpróba

2018. június 16.

Ballagás 1000
Bizonyítványosztás  8. osztály

2018. június 18.  Osztályozó értekezlet 800

2018. június 22.

Tanévzáró ünnepség, bizonyítványosztás 1600

2018. június 26.

Tanévzáró ünnepség – művészeti iskola 1700