Tanáraink, Dolgozóink

Elérhetőség:
Telefonszám: 62/284-043 vagy 70/330-4898
E-mail: domaszeksuliatt-online [dot] hu

Név

Szak, beosztás

Fogadó óra
A hét            B hét

JÓZSÁNÉ BÁNHIDI MÁRTA

igazgató
matematika-technika

Hétfő
14.00-15.00

ASZTALOS FERENCNÉ

igazgató helyettes
matematika-fizika

Hétfő
15.30-16.30

ÓTOTTNÉ GREGUSS ÉVA

igazgató helyettes
tanító
4.b osztályfőnök

Hétfő
10.00-10.45

BÖNDE JÁNOSNÉ tanító,
4.a osztályfőnök
Szerda
8.00-8.45
CSERI-KUCSARA PETRA jelenleg GYED-en  

CSÓTI NATÁLIA

napközi 3.csoport

Péntek
11.00-11.40

DOBÓ MÁRTA

8.a osztályfőnök
matematika-testnevelés

Hétfő
13.30-14.15

FEHÉR ERIKA

napközi 4.csoport
napközi munkaközösség vezető
fejlesztő pedagógus

Hétfő
11.40-12.30

FERLINGNÉ DÓSA ANETT

kémia-német
5.b osztályfőnök
napközi 5. csoport
reál munkaközösség vezető

Hétfő
10.55-11.40

HUSZÁR JUDIT

magyar-német
napközi 5.csoport

Péntek          Szerda
10.45-11.45    10.45-11.45

JANACSEK MÁRTA angol
napközi 6. csoport
Szerda
10.00-10.45

KARDOS ROLLAND

biológia-technika
osztályfőnöki munkaközösség vezető
5.a osztályfőnök
DÖK vezető tanár

Hétfő
8.00-8.45

KARDOSNÉ VOLFORD KLÁRA

tanító
1.b osztályfőnök

Szerda
10.55-11.40

KERTÉSZNÉ GÁBOR JULIANNA fizika
napközi 5. csoport

Szerda                     
10.55-11.40                     
Csütörtök                    
 10.55-11.40                     

KNEUSEL-HERDLICZKA LEILA

ének
7.a osztályfőnök
napközi 6. csoport

Péntek
9.00-9.45

KOPASZNÉ TÖRÖK GABRIELLA

tanító
2.a osztályfőnök

Hétfő
11.50-12.35

LACZKÓ ENDRE

földrajz-testnevelés
5.b osztályfőnök

Szerda
10.55-11.40

MADARÁSZ OTTÓ tanító, történelem
1.a osztályfőnök
Csütörtök
11.00-11.45

MAROSNÉ ALBERTI ANIKÓ

matematika-informatika
7.b osztályfőnök

Péntek           Hétfő
10.55-11.40    10.00-11.00

MATAISZ ZSUZSANNA

tanító-drámatanár
2.b osztályfőnök
alsós munkaközösség vezető

Csütörtök
11.00-11.45

MOLNÁR-TÓTHNÉ
LAKATOS MARGIT
angol-magyar
8.b osztályfőnök
napközi 6.csoport
Hétfő
10.00-10.45
NAGY HEVESI ÁKOS testnevelés
5.a osztályfőnök
Szerda
10.55-11.40

NAGY ZSOLT

tanító, földrajz
3.b osztályfőnök

Kedd           Szerda
10.55-11.40     10.55-11.40

NAGYNÉ VOLFORD IRÉN

magyar-történelem, drámatanár
napközi 6.csoport

Kedd
12.40-13.25

PATAKI ILDIKÓ

tanító
3.a osztályfőnök

Csütörtök
11.00-11.45

POLGÁR SZABINA napközi 2. csoport Hétfő
11.00-11.45
RÁTZ KATALIN napközi 1. csoport Hétfő
11.00-11.45

VIPLAKNÉ PÁSTI MÁRIA

magyar-földrajz-rajz
8.a osztályfőnök
humán munkaközösség vezető

Hétfő
10.00-10.45

 

 

 

 

KÓSZÓNÉ TÓTH EDIT

iskolatitkár

 

 

ÁBRAHÁM-TANDARINÉ
BATA ANIKÓ

jelenleg GYED-en

 

 

FŐDINÉ VŐNEKI BERNADETT gazdasági ügyintéző    

MIKUSKA PÁL

fűtő-karbantartó

 

 

GÖRÖG LAJOSNÉ

takarító

 

 

CELOTTI ATTILÁNÉ

takarító

 

 

TILLINKÓ ISTVÁNNÉ

takarító

 

 

GREKSA LÁSZLÓ

furulya, szolfézs

 

 

GREKSA MÁRTA

szolfézs

 

 

HORVÁTH PÉTER

moderntánc, társastánc

 

 

KISPÉTER ÉVA

néptánc

 

 

KOSZTI SÁNDOR

szintetizátor

 

 

 

zongora, szolfézs

 

 

PECZNYIK ISTVÁN

gitár

 

 

JAKAB JOHANNA zongora